Hikâyemiz

Sağlıklı beslenmeye önem veren, zeytin ve zeytinyağı severlerle bulaşabilme amacıyla 2017’de Olea olarak yolculuğumuza başladık. Serüvenimize 2020 senesinden itibaren Heceler Köyü altında yer alan 8.500 m² arazi üzerinde, yıllık 8 bin ton üretim kapasiteli zeytin ve zeytinyağı üretim tesisini dahil ederek devam ediyoruz.

Bizler biliyoruz ki zeytin, kutsal kitapların ağacıdır. Museviler, Hristiyanlar ve Müslümanlar için bereket, barış, akıl, uzun ömür ve olgunluk anlamlarını taşır.  Şimdi zeytin ağaçlarından oluşan damalı halı görselinin ufkunuzda yer aldığını hayal edin. Size de olmuyor mu hayat nefesini içinize çekerken sahip olduğunuz ancak farkında olamadığınız özelliklerinizin filizlendiğini hissetmek ne kadar anlamlı değil mi?

Zeytin ağacı insanlık tarihi var olmadan önce de toprak üstündeydi ve bizden sonra da varlığını sürdürecek. O zaman bizim özenle yapmamız gereken zeytin ağacını, geleceğimizin emaneti olarak korumak ve onları gelecek nesillere taşıyıp kıymetinin bilinmesini sağlamak olmalı.

Doğanın bizlere hediyesi olan zeytinlerimizi, Olea ailesi olarak sizlerle buluşturma hedefi ile kendi Gemlik zeytinlerimizden ürettiğimiz natürel sızma zeytinyağı ve soğuk sıkım erken hasat zeytinyağlarımızı ayrıca sofralık Gemlik yağlı ve Gemlik kuru sele zeytinlerimizi sizler ile paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz

Sağlıkla tüketiniz.