İptal ve İade Koşulları

Hizmet ve Teslimat
Sitemizden yapacağınız ödemelerde, makbuz/bilgilendirme vb. belgeleriniz ödemenizi takiben email yolu ile tarafınıza gönderilmektedir.

İptal ve Değişiklik
Ödemelerinizde iptal ve değişiklik işlemi, OLEA Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurularak gerçekleştirilmektedir. (OLEA iptal politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.)
Online ürün alışverişlerinizde, ürününüz kargoya verilene kadar iptal işlemi yapılabilmektedir. Kargoya verildikten sonra herhangi bir iptal/değişiklik yada iade işlemi yapılmamaktadır.

Aşağıdaki durumlarda bizi bilgilendirebilirsiniz:
İleride sizinle bağlantıya geçmemizi istemiyorsanız, sizin hakkınızda sahip olduğumuz kişisel bilgilerin bir kopyasını almak isterseniz, kayıtlarımızdaki kişisel bilgilerinizi düzeltmemizi, güncellememizi veya silmemizi isterseniz, kişisel bilgilerinizin hatalı kullanımını bildirmek isterseniz talebinizi işleyebilmemize yardımcı olmak için, lütfen tam adınızı ve konuya dair ayrıntıları bildirin. Zaman zaman, güncellenmiş versiyonlar yükleyerek bu Gizlilik Politikası’nı değiştirebiliriz. Değiştirilen herhangi bir materyal için size tatmin edici bildirimlerde bulunacağız. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımıza dair bilgilerinizi canlı tutmak için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Bu Gizlilik Politikası’na ek olarak, OLEA sitelerinde ek gizlilik koşulları veya politikaları tarafından yönetilen belirli kampanya veya tanıtımlar olabilir. Böyle bir kampanya veya tanıtıma katılmanız halinde bu ek koşul veya politikalara uymanız isteneceğinden, bunları katılımdan önce okumanızı öneririz. Diğer ek gizlilik koşul veya politikaları, sitemizde belirgin bir şekilde duyurulacaktır.

SİTEMİZDE KULLANACAĞINIZ KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ HİÇBİR ŞEKİLDE SAKLANMAMAKTADIR.